Wiadomości

  • 9 września 2020
  • 23 września 2020
  • wyświetleń: 2052

[KONKURS] Kino Kobiet w Heliosie - do wygrania bilety!

Za nami:

We wrześniu w Kinie Helios na wszystkie panie czekają dwa seanse w ramach cyklu Kino Kobiet - będą to pokazy filmów "Pojedynek na głosy" oraz " Małe szczęścia". Na pokazach mile widziane są tematyczne przebrania. Dla naszych czytelniczek mamy do rozdania łącznie 10 pojedynczych wejściówek - po 5 na każdy z pokazów. Możecie je zdobyć, odpowiadając na proste pytania konkursowe!

helios


Sieć kin Helios zaprasza na kolejne filmowe spotkania wyłącznie w kobiecym gronie. Już 16 września fanki Kina Kobiet będą mogły zobaczyć „Pojedynek na głosy”, a tydzień później, 23 września na ekranach zagoszczą „Małe szczęścia”. Seanse w cyklu odbywają się o godzinie 18.00.W środę, 16 września w ramach cyklu zaplanowano seans „Pojedynku na głosy”. To pełna humoru, dobrej energii i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Amatorski kobiecy zespół wspiera się na co dzień, zgodnie z myślą, że „piosenka jest dobra na wszystko”. Na jego czele stoją: zasadnicza i uzależniona od telezakupów Kate oraz zbuntowana i rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię śpiewających koleżanek. Na te pokazy Helios zaprasza wszystkie panie w… wojskowych strojach. Niechaj moro zagości w sali kinowej!

Sprawdź seans w repertuarze - kliknij tutaj.Tydzień później, w środę, 23 września, na wszystkie panie czekać będą „Małe szczęścia” - opowieść o prawdziwej przyjaźni oraz poszukiwaniu tych krótkich chwil, które często mogą dać ogromny zastrzyk pozytywnej energii na całe życie. Motywem przewodnim seansu będzie jesień - zatem wszystkie królowe jesieni z liśćmi we włosach i strojach w odcieniach brązu będą mile widziane!

Kino Kobiet to połączenie wyjątkowych pokazów specjalnych, świetnej zabawy, chwili wytchnienia i mnogości atrakcji tylko dla pań. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, Helios zachęca do wcześniejszego zakupu biletów i oszczędzania. Do zobaczenia w katowickim kinie!

Na portalu tychy.info codziennie wieczorem w dniach 16-20 września do wygrania jeden pojedynczy bilet na seans filmu "Małe szczęścia".

KonkursKonkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.