Wiadomości

  • 4 września 2020
  • 6 września 2020
  • wyświetleń: 1965

Trójkolorowe Pożegnanie Wakacji w tym roku podwójnie!

Za nami:

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na „Trójkolorowe Pożegnanie Wakacji", które potrwa w tym roku przez dwa dni - w sobotę i niedzielę, 5 i 6 września! Co w programie?

dziecko, piłka, piłkarz
Na dzieci czeka moc sportowych atrakcji · fot. pixabay.com


W sobotę, 5 września zabawa odbywać się będzie przy Zespole Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22 w Tychach. Start o godzinie 9.00. W niedzielę, 6 września wydarzenie przeniesie się na Stadion Czułowianki przy ul. Katowickiej 241 w Tychach. Start o godzinie 12.00.

Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji m.in. dmuchańce, bramki celnościowe, wata cukrowa oraz mnóstwo zabawy. Zaplanowano gry w piłkarzyki stołowe, kapsle i oczywiście w piłkę nożną. Zawody urozmaicą konkurs strzelecki oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Dla zwycięzców przewidziano nagrody, a dla wszystkich uczestników małą niespodziankę. Wszystkie atrakcje będą dostępne za darmo!

W niedzielę wydarzeniem specjalnym będą obchody 100-lecia Czułowianki Tychy.

Organizatorzy: Kibice Razem, GKS Tychy, Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy „Tyski Fan”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Polonia Tychy, Czułowianka Tychy oraz Fundacja Multintegra.

trójkolorowe pożegnanie wakacji

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.