Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2020
  • 14 września 2020
  • wyświetleń: 1771

Aktywny wypoczynek we wrześniu w Paprocanach

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji w Tychach zachęca do aktywnego wypoczynku we wrześniu. Mieszkańcy do końca miesiąca mogą uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach sportowych w Paprocanach - jogi i tai chi.

Joga odbywa się na terenie KS Paprocany (trawnik przy boisku głównym) w środy o godz. 10.00 i w soboty o godz. 8.00. Zajęcia z tai chi odbywają się na terenie OW Paprocany - na trawniku przy boisku do koszykówki - we wtorki i czwartki o godzinie 18.00.

Ze względu na nowy reżim sanitarny ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość osób: 50. Decyduje kolejność przyjścia.

Zasady bezpieczeństwa podczas bezpłatnych zajęć sportowych organizowanych przez MOSiR Tychy w czasie trwania epidemii COVID-19:

  • Przed wyjściem na zajęcia, należy zmierzyć temperaturę swojego ciała. Jeżeli temperatura ciała jest podwyższona lub występują jakiekolwiek objawy chorobowe (nie tylko objawy COVID-19, ale także grypowe) odradza się uczestnictwo w zajęciach;
  • Jeżeli w domu przebywa osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych nie wolno uczestniczyć w zajęciach;
  • Na zajęcia uczestnicy przychodzą już przebrani w strój sportowy (w przypadku zajęć jogi - z własną matą do ćwiczeń);
  • Przed rozpoczęciem i po zakończeniu zajęć należy zdezynfekować ręce;
  • Uczestnik zajęć zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość (2m), nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania). Prosimy o zachowanie odstępu przy rozkładaniu mat.

BM / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj