Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 września 2019
  • 16 września 2019

Przez dżungle Indonezji i Malezji - spotkanie ze Zdzichem Rabendą

Za nami:

W poniedziałek, 16 września o godz. 18.30 zapraszamy na Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK (ul. Szkolna 94). O swojej wyprawie "Pacyficzny Pierścień Ognia. Przez dżungle Indonezji i Malezji" opowie tyszanin Zdzich Rabenda.

spotkanie ze Zdzichem Rabendą


Na naszej planecie nie ma bardziej wybuchowego państwa niż Indonezja. Ten wyspiarski kraj położony jest w strefie Pacyficznego Pierścienia Ognia. Częste trzęsienia ziemi oraz towarzyszące im erupcje wulkaniczne i tsunami wywierają nieustanny wpływ na życie milionów mieszkańców, różnorodność biologiczną, a także gospodarkę regionu. Zdzich Rabenda w trakcie swojej podróży przez kraje Azji Południowo-Wschodniej przyglądał się blaskom i cieniom życia u podnóży wulkanów oraz doświadczał różnorodności otaczającej go przyrody.

Zdzich Rabenda - zawodowy gawędziarz, przewodnik po islandzkich lodowcach, miłośnik sportów ekstremalnych, wulkanów i fotografii. Od wielu lat próbuje zrozumieć świat. Na co dzień łączy swoje zainteresowania wraz z wykształceniem antropologa i animatora kultury. Prowadzi na terenie całego kraju działalność edukacyjną pod szyldem TYŚ WIDZIOŁ, w ramach której realizuje prezentację oraz warsztaty o tematyce etnologiczno- podróżniczej adresowane dla dzieci i dorosłych. Jego przygody można śledzić na:
  • Takie tam Z tripa
  • Tyś Widzioł - Podróże i Edukacja


Wstęp na wydarzenie jest wolny.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.