tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2019

[ZDJĘCIA] Dzień Kobiet z tyską policją - kwiaty dla Pań za kierownicą

W niecodziennych działaniach wzięły dziś udział Panie, które miały przyjemność spotkać mundurowych. Policjanci z tyskiej drogówki wręczali kwiaty kobietom za kółkiem, za jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego. Drobne przewinienia pań z „ciężką nogą” kończyły się pouczeniem.

Dzień Kobiet z tyską policją - kwiaty dla Pań za kierownicą - 8.03.2019 · fot. KMP Tychy


Dzisiaj policjanci z tyskiej drogówki prowadzili działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zwracali uwagę na wykroczenia przekroczenia prędkości oraz trzeźwość kierujących. Z okazji dnia kobiet mundurowi nagradzali kwiatami te Panie, które prowadziły swój pojazd zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kobiety z „ciężką nogą” i te, które popełniły drobne przewinienia zostały pouczone i również otrzymały kwiaty.

Policjanci dużą wagę przywiązują do działań profilaktycznych, jednak należy pamiętać, że przy rażącym łamaniu przepisów kierowcy nie mogą liczyć na „taryfę ulgową”.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.