tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 października 2018
  • 6 listopada 2018

Turniej Amatorów w Piłce Nożnej Halowej z okazji święta niepodległości

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Za nami:

Już tradycyjnie MOSiR Tychy zaprasza miłośników piłki nożnej w halowej odmianie do udziału w corocznym turnieju, który w tym roku odbędzie się w dniach 10-11 listopada i zostanie rozegrany z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.

W rozgrywkach może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. O przyjęciu do rozgrywek decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe zgłaszającego. Zgłoszenia są przyjmowane do 8 listopada w Zespole ds. Sportu i Organizacji Imprez MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, tel. (32) 661-16-89 lub e-mailem: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Lista zgłoszeniowa, wypełniana w dniu zawodów, powinna zawierać nazwę drużyny, nazwiska i imiona oraz rok urodzenia zawodników. Zgłoszenie może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Opłata organizacyjna od drużyny wynosi 100 zł i jest płatna w dniu zawodów, przed pierwszym meczem, u organizatora.

Czas gry oraz system rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Przy 16 drużynach, w pierwszym etapie rozgrywek zespoły będą podzielone na cztery grupy, z których po dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do ćwierćfinałów. Pierwszego dnia (10.11) odbędą się mecze fazy grupowej, a drugiego dnia (11.11) fazy pucharowej. Turniejowa rozpiska zostanie opublikowana na stronie www.mosir.tychy.pl oraz na profilu FB MOSiR Tychy w piątek, 9 listopada.

Zawody odbywają się w kategorii OPEN. W rozgrywkach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni w klubach występujących w rozgrywkach prowadzonych przez PZPN oraz OZPN maksymalnie do poziomu ligi okręgowej oraz II ligi futsalu, za wyjątkiem drużyny GKS Futsal Tychy U-20, która do turnieju może zgłosić zawodników występujących w I lidze futsalu, ale maksymalnie urodzonych w 1998 roku.

Za zajęcie czterech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale, dyplom dla drużyny oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Przewidziano również nagrody dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika turnieju.

BM / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj