tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 października 2018
  • 28 października 2018

Urząd rozdaje żywe choinki w zamian za makulaturę

Za nami:

Do 21 grudnia można wziąć udział w akcji, w ramach której Urząd Miejski rozdaje żywe choinki. Za dostarczenie minimum 15 kg makulatury będzie można otrzymać bon na świerk srebrzysty.

choinka
Urząd rozdaje żywe choinki w zamian za makulaturę · fot. UM Tychy


Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie wśród mieszkańców miasta Tychy prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi w gospodarstwach domowych.

Organizator zapewnia maksymalnie 200 ekodrzewek - żywych choinek. Uczestnik otrzyma bon na odbiór we wskazanym przez Organizatora miejscu i czasie jednego ekodrzewka - żywej choinki w zamian za dostarczenie co najmniej 15 kg makulatury. Makulaturę należy zostawiać w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM przy ul. Budowlanych 67. Wymiana bonu na żywą choinkę będzie możliwa od 1 do 21 grudnia. Adres i warunki odbioru Organizator poda w terminie późniejszym na stronie internetowej umtychy.pl.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.