Wiadomości

  • 26 września 2018
  • wyświetleń: 2602

W dwóch sklepach płacili kartą pochodzącą z przestępstwa

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie posłużenia się kartą płatniczą pochodzącą z przestępstwa.

W dniu 18 września w godzinach pomiędzy 10:00-10:30 w Tychach przy ul. Budowlanych w sklepie „Żabka” i „Kolporter” doszło do posłużenia się kartą płatniczą pochodzącą z przestępstwa. W toku wykonanych czynności zabezpieczono zapis z monitoringu i zarejestrowano dwie nieustalone osoby, które mogą mieć istotne informacje na temat zdarzenia. Osoby mogące mieć wiedzę w tej sprawie to dwaj mężczyźni - jeden w wieku ok. 50 lat, drugi w wieku ok. 30 lat.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 bądź policjantem nadzorującym sprawę pod numerem telefonu - 798-032-157.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.