Wiadomości

  • 20 września 2018
  • 22 września 2018
  • wyświetleń: 1295

Utrudnienia w ruchu w związku z Festiwalem Mobilności

Za nami:

W związku z organizacją Festiwalu Mobilności „RoweLOVE Tychy” w sobotę, 22 w godzinach od 8.00 do 22.00 zostanie zamknięty fragment ul. Stoczniowców 70 na wysokości Parku Suble.

W związku z powyższym autobus linii 51 po obsłużeniu przystanku „Tychy Suble Kościół” zawróci na rondzie i dojedzie do przystanku „Tychy Hetmańska”, następnie na rondzie skręci w lewo w ul. Stoczniowców i pojedzie swoją obowiązującą trasą, natomiast w kierunku przeciwnym po obsłużeniu przystanku „Tychy Hetmańska” skręci na rondzie w lewo w ul. Żwakowską, następnie zawróci na rondzie Św. Jadwigi i obsłuży przystanek „Tychy Suble Kościół” i pojedzie swoją obowiązującą trasą.

Autobus nie będzie obsługiwał następujących przystanków „Tychy Suble Park” oraz „Tychy Suble Nizinna”. Objazd będzie obowiązywał od kursu w kierunku Tychy Dworzec PKP o godz. 7:41 do końca dnia.

Pasażerów korzystających z wyżej wymienionych przystanków prosimy o przejście na przystanek „Tychy Hetmańska”.

BM / tychy.info

źródło: MZK Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.