Wiadomości

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 1468

[FOTO] Makabryczny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach. Nie żyje pieszy

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 9 września około godziny 3:30 w Goczałkowicach-Zdroju na krajowej jedynce. W okolicy skrzyżowania z ulicą Borowinową samochód osobowy potrącił pieszego. Mężczyzna zginał na miejscu.

Makabryczny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroj
Makabryczny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 9.09.2018 · fot. sid / tychy.info


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen poruszał się drogą krajową w stronę Katowic. Kilkadziesiąt metrów za oświetlonym przejściem dla pieszych doszło do potrącenia mężczyzny, który w chwili zdarzenia znajdował się na środku lewego pasa. Siła uderzenia była tak duża, że ciało przeleciało nad barierkami i spadło na lewy pas ruchu prowadzący w stronę Bielska-Białej. Gdy kierujący Volkswagenem wysiał, by sprawdzić co się stało, doszło do następnego potrącenia. Na leżące na jezdni ciało potrąconego najechał kolejny pojazd. Drugi uczestnik zdarzenia nie zatrzymał się i odjechał w stronę Bielska-Białej.

Mimo natychmiast podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych pieszego. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Droga krajowa nr 1 w stronę Bielska-Białej jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazd przez centrum Goczałkowic-Zdroju. Kierowcy jadący w stronę Pszczyny poruszają się lewym pasem - ruch odbywa się płynnie. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 7:30.

Makabryczny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroj
Makabryczny wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 9.09.2018 · fot. sid / tychy.info

sid / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.