tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2018

21-latek potrącił 72-letnią pieszą podczas cofania

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Tychach. Kierujący samochodem marki Peugeot podczas wykonywania manewru cofania potrącił pieszą, która była za pojazdem. Poszkodowana trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę, 5 września przed godziną 11.00 ul. Jana Wieczorka w Tychach. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem marki Peugeot Boxer wykonując manewr cofania potrącił 72-letnią pieszą uczestniczkę ruchu. W wyniku zdarzenia poszkodowana doznała obrażeń ciała w postaci skręcenia ręki oraz złamania nogi. Policjanci szczegółowo wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

- Pamiętajmy, że niezachowanie należytej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania jest jedną z przyczyn kolizji i wypadków drogowych. Zarówno kierujący jak i pieszy powinien na drodze kierować się zasadą ograniczonego zaufania - apelują policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.