Wiadomości

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 1149

Lekkoatletyczne fotografie i pamiątki poszukiwane

28 września Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach zorganizuje kolejne spotkanie w cyklu „Oblicza tyskiego sportu” - „Wokół bieżni, skoczni i rzutni”.

Fot. reprodukcja w zbiorach MMTy
fot. reprodukcja w zbiorach MMTy


- Zapraszamy wszystkie pokolenia tyskich zawodników, uprawiających biegi, skoki i rzuty. Bardzo jesteśmy ciekawi Waszych wspomnień! W czasie spotkania chcielibyśmy zaprezentować także jak najwięcej lekkoatletycznych fotografii i pamiątek, dlatego też prosimy tyszan, którzy w barwach MKS-u Tychy, Polonii Tychy, GKS-u Tychy czy MOSM-u Tychy uprawiali którąś z konkurencji „Królowej sportu”, o przysłanie zdjęć związanych z lekkoatletyką w naszym mieście oraz o podzielenie się pamiątkami - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Osoby mogące przekazać fotografie i pamiątki, proszone są o kontakt z Piotrem Zawadzkim, kierownikiem Tyskiej Galerii Sportu - tel. 515-717-430; e - mail: p.zawadzki@tgs.tychy.pl.

BM / tychy.info

źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.