Wiadomości

  • 9 września 2018
  • 20 września 2018
  • wyświetleń: 1339

Siła psychiczna w zdrowym biznesie - spotkanie z Jackiem Walkiewiczem

Za nami:

To kolejne cenne spotkanie w Tychach: o zmianach, nawykach i o sobie oraz o odwadze w biznesie. Wybitny mówca motywacyjny, Jacek Walkiewicz już 20 września o 17.00 w Tychach poprowadzi spotkanie pod tytułem „Siła psychiczna w zdrowym biznesie”, zastanawiając się jak postępują ludzie silni psychicznie. Spotkanie odbędzie się z inicjatywy VERSO Centrum Pomocy Psychologicznej, Terapii i Edukacji.

Jacek Walkiewicz od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych, jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i autorem programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm, cenionym za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB umieszczony na YouTube ma ponad 1,5 miliona odsłon. Walkiewicz to także autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora), która została nagrodzona w konkursie magazynu psychologicznego „Charaktery” (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 r.

Harmonogram spotkania:
  • 16:30 - 17:00 Pełna Moc Możliwości - wspólne oglądanie materiału filmowego wykładu Jacka Walkiewicza
  • 17:00 - 19:00 Siła psychiczna w zdrowym biznesie - rozmowa i wywiad z Jackiem Walkiewiczem z udziałem publiczności


Szczegółowe informacje o biletach na stronie wydarzenia.

Wydarzenie objęte zostało patronatami: Prezydenta Miasta Tychy Andrzeja Dziuby, Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach, Architektonicznego Biura Projektów „AB-Projekt” w Tychach.

Siła psychiczna w zdrowym biznesie - spotkanie z J

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.