tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 czerwca 2018
  • 17 czerwca 2018

Rodzinny piknik "OdWAŻ się" na Paprocanach w niedzielę

Za nami:

W niedzielę, 17 czerwca na Paprocanach odbędzie się rodzinny piknik "OdWAŻ się" z wieloma atrakcjami dla każdego. Od najmłodszych maluszków po osoby starsze, każdy znajdzie coś dla siebie wśród wielu aktywności!

Program Pikniku OdważSię:

10:00 - Rozpoczęcie Pikniku - Rowerowy Trial-Show (program 60 min)
10:15 - Start Rajdu Rowerowego na Śląskie Święto Rowerzysty w Parku Śląskim
10:30 - Odważ się podnieść sztangę - zajęcia z trenerem
11:00 - BuggyGym zajęcia z insturktorem
11:15 - Rozgrzewka przed rajdem rowerowym
11:30 - Start Rajdu Rowerowego po Paprocanach dla pierwszych 200 uczestników okolicznościowe medale.
11:45 - Uliczny Biegacz - rozgrzewka i bieg wokół jeziora
12:15 - Nordic Walking z instruktorem
12:30 - Pokaz - Oyama Karate
13:00 - Joga zajęcia z insturktorem
13:30 - Pokaz Capoeira
15:00 - Pokaz Judo
15:15 - Odważ się rozegrać mecz z piłkarzami GKS Tychy
16:00 - „ODWAŻ SIĘ NA BLISKOŚĆ” zajęcia z coachem.


Podczas pikniku będą również: hulajnogi, dmuchańce, miasteczko rowerowe, konkursy rowerowe z nagrodami, malowanie twarzy, kolorowanki, mobilne boiska, porady dietetyków, zabawy dla dzieci, słodycze bez cukru, prelekcje dotyczące bezpieczeństwa z policją i strażą miejską w Tychach, a także spotkanie zawodników Falcons Tychy.

A na zakończenie organizatorzy przygotowali coś specjalnego - zajęcia „Odważ się na bliskość”. - Na co dzień zapominamy o drobnych gestach czułości, oznakach naszej miłości i uczucia wobec ukochanych osób. Podczas tego warsztatu w pięknych okolicznościach przyrody, będziesz miał okazję pobyć z bliską sobie osobą, doświadczyć jej obecności, pobyć uważnym i skupić się na Was. Dowiesz się o czym warto pamiętać każdego dnia, aby budować intymność w relacji - zachęcają. - Nie martw się, jeżeli Twoja bliska osoba nie może być z nami w tym dniu. Przyjdź, Zobacz, Doświadcz i wprowadź to w swoją codzienność. Zabierzcie ze sobą kocyki, bądź karimaty do siedzenia, gdyż warsztat będzie miał miejsce na paprocańskiej plaży.

Organizatorzy proszą, by na rajd rowerowy mieć własny rower, na spacer z kijkami kijki, a na zajęcia z jogi oczywiście maty!

Tychy, Paprocany, odważ się

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.