Wiadomości

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 4144

Policjanci uratowali życie 21-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo

Tyscy policjanci uratowali życie 21-latkowi, który chciał popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych nie doszło do tragedii. Desperat trafił już pod opiekę lekarzy.

We wtorek tuż po godzinie 20.00 dyżurny tyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie chcącym targnąć się na własne życie. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol wywiadowców. Interweniujący po przybyciu na ulicę Beskidzką zauważyli młodego mężczyznę, który stał po drugiej stronie barierki mostu z twarzą zwróconą w kierunku torowiska. Konieczna była natychmiastowa reakcja.

Mundurowi podjęli z desperatem negocjacje, dzięki którym udało się przekonać mężczyznę aby przeszedł na drugą stronę barierki, a następnie wszedł do radiowozu. Po zakończonych sukcesem negocjacjach tyszanina przekazano obecnej na miejscu załodze pogotowia ratunkowego. 21-latek znajduje się już pod opieką lekarzy.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.