Wiadomości

  • 25 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2256

VI edycja akcji "GKS od szatni" - dwa spotkania podczas ferii zimowych

Tyski Sport S.A. wraz z projektem "Kibice Razem GKS Tychy" zapraszają do udziału w szóstej edycji akcji "GKS od szatni". Zwiedzanie Stadionu Zimowego w Tychach podczas tegorocznych ferii zimowych będzie możliwe w dwóch terminach: 1. oraz 6. lutego.

"GKS od szatni"
Już po raz szósty odbędzie się akcja "GKS od szatni" · fot. GKS Tychy


Podczas wycieczki będzie można przede wszystkim zobaczyć szatnię zawodowej drużyny hokejowej GKS Tychy. W rolę przewodników wcielą się zawodnicy tyskiej drużyny, którzy m.in. zaprezentują sprzęt hokejowy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania zwiedzających.

Ponadto będzie można zobaczyć puchary i trofea zdobyte przez GKS Tychy, na czele z ostatnio zdobytym Pucharem Polskim oraz najciekawsze pomieszczenia i zakamarki tyskiego Stadionu Zimowego.

Po raz kolejny do udziału w akcji zaangażował się projekt "Kibice Razem GKS Tychy", dzięki czemu zwiedzający będą mieli okazję poznać działalność kibiców, poczuć atmosferę trybun, a nawet stworzyć małą oprawę meczową.

Celem akcji jest propagowanie zdrowego i sportowego trybu życia, zapewnienie mieszkańcom naszego miasta atrakcyjnej formy spędzania czasu oraz promocja klubu GKS Tychy i pozytywnych wzorców kibicowania.

Spotkania odbędą się 1 i 6 lutego o godzinie 8.30. Maksymalna liczba osób na daną godzinę wynosi 30. Decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych na adres e-mail: tychy@kibice-razem.pl. W wiadomości należy pozostawić imię i nazwisko zwiedzającego, numer telefonu do kontaktu oraz wybraną datę zwiedzania. Zapisy trwają do niedzieli, 28 stycznia. Organizatorzy zapewniają opiekę nad niepełnoletnimi tylko i wyłącznie na terenie lodowiska. Przewidywany czas zwiedzania wynosi ok. godzinę.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.