Wiadomości

  • 3 lipca 2024
  • 4 lipca 2024
  • wyświetleń: 2128

Okradła jeden sklep dwa razy. Łupem padły klucze udarowe

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia kluczy udarowych. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie kobiety, która może mieć związek ze zdarzeniem. Osoby, które znają jej tożsamość, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Ta kobieta może mieć związek z przywłaszczeniem kluczy udarowych
Ta kobieta może mieć związek z przywłaszczeniem kluczy udarowych · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży dwóch kluczy udarowych "DTW 300Z", do których doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach. Pierwsza kradzież miała miejsce w dniu 31 maja 2024 roku, druga 6 czerwca 2024 roku. Wartość skradzionego mienia to blisko 2400 złotych.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono zapis monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek kobiety, która może mieć związek z kradzieżami. W związku z powyższym, za zgodą prokuratora, policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek kobiety i zwraca się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia jej tożsamości.

Rysopis: kobieta w wieku około 25-30 lat, włosy krótkie, czarne, ubrana w spodnie dresowe koloru szarego, bluzę dresową koloru ciemnego, przewieszona przez ramię torebka koloru zielonego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.