Wiadomości

  • 7 lipca 2024
  • wyświetleń: 314

Ikony elektroniki przyjeżdżają do Tychów, by wystąpić na Mystic Dance Music Alternative

W sobotę 27 lipca w Klubie Tichauer przy ul. Browarowej 21 w Tychach odbędzie się impreza pod nazwą Mystic Dance Music Alternative. Organizatorzy przygotowali dla uczestników dodatkową plenerową scenę techno! Początek o godzinie 18.00.

Jennifer Cardini i David Vunk: Ikony Elektroniki Powracają do Polski by wystąpić na Mystic Dance Music Alternative


Jennifer Cardini to postać, której nazwisko stało się synonimem jakości w świecie muzyki elektronicznej. Po ponad dekadzie spędzonej na budowaniu swojej niezrównanej reputacji w klubach Paryża, Cardini stała się globalnym fenomenem. Jej zaraźliwy urok osobisty i wszechstronność za konsoletą przyniosły jej zaproszenia do takich legendarnych miejsc jak Panorama Bar, Nitsa i Fabric. Jej kreatywna platforma i wytwórnia Correspondant są obecnie na fali wznoszącej, umacniając jej pozycję jako prawdziwej znawczyni trendów.

Jennifer Cardini zaczęła swoją muzyczną podróż, delektując się lo-fi box jamami z późnych lat 70-tych nowej fali, ale to minimalistyczne brzmienia i gładkie, oszczędne wzorce perkusyjne pozwoliły jej na zyskanie rozgłosu. Perfekcyjne mieszanie downtempo i kinowych dźwięków stało się jej znakiem rozpoznawczym. Jej wysublimowane sety jako rezydentki w Rex Club oraz cotygodniowe występy w awangardowym Le Pulp ukazały jej prawdziwą moc rozkręcania każdej imprezy.

David Vunk to kolejna gwiazda, która rozświetli Mystic Dance Music Alternative Festival, który odbędzie się 27.07.2024 w obiekcie Tichauer. Znany z energetycznych setów i niepowtarzalnej osobowości, Vunk zdobył uznanie na scenie dzięki swojemu unikalnemu podejściu do muzyki elektro i italo-disco. Jako założyciel wytwórni Moustache Records, Vunk nieustannie promuje nową muzykę i wspiera młodych artystów. Jego sety są pełne dynamiki i nieprzewidywalnych zwrotów, co czyni go jednym z najbardziej ekscytujących DJ-ów współczesnej sceny klubowej.

Organizatorzy Mystic Dance Music Alternative Festival przygotowali dla uczestników dodatkową plenerową scenę techno, na której wystąpi legenda surowego techno - Loktibrada ze Słowacji. Całość zostanie nagłośniona pierwszorzędnymi systemami audio L-Acoustics, co zapewni najwyższą jakość dźwięku i niezapomniane wrażenia muzyczne.

Tichauer to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale również symbol historii i nowoczesności. Zlokalizowany w zabytkowym obiekcie, oferuje niepowtarzalną atmosferę, która idealnie komponuje się z klimatem festiwalu. Stylowe wnętrza, doskonała akustyka i unikalny charakter sprawiają, że każdy event tutaj jest niezapomnianym przeżyciem. Dojazd na miejsce jest bardzo prosty i szybki. To tylko 15 minut pociągiem z dworca Katowic do Tychów. A stamtąd 3 minuty na pieszo jako, że Tichauer zlokalizowany jest przy samym dworcu. Impreza się rozpoczyna o 18 i trwa do białego rana.

Jennifer Cardini i David Vunk na jednej scenie Mystic Dance Music Alternative Festival to gwarancja niesamowitej energii i niezapomnianych doznań. Nie przegapcie tego wydarzenia - do zobaczenia na parkiecie!

Profesjonalny dj od 1996! Dla prawdziwych koneserów nieszablonowego Techno, nieskażonego radiową komercją. Remixer utworów uznanych dj/producentów takich jak: Oscar Mulero, Christian Wunsch, Regis, Function, Hardcell, Mark Broom, Makaton, Fanon Flowers, Takaaki Itoh, Radial, Boss, HU i wiele innych.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj