Wiadomości

  • 3 lipca 2024
  • 7 lipca 2024
  • wyświetleń: 1418

Tyski zawodnik został powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Bangkoku. Klub prosi o wsparcie

Valentin Witkowski, zawodnik klubu Utrecht Fight Gym Tychy, został powołany na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Bangkoku, które odbędą się w dniach 11-20 września. Klub prosi o wsparcie dla młodego zawodnika!

valentin


Valentin jest młodym utalentowanym zawodnikiem z Tychów, który jest dwukrotnym Mistrzem Polski i brązowym medalistą Mistrzostw Świata 2022. Stoczył wiele walk amatorskich na ringach Muaythai Polska. Jego poświęcenie, ciężka praca, determinacja na treningach pokazały, że jest najlepszym zawodnikiem w Polsce kadet 67 kg. Tym samym otrzymuje szansę stoczenia swojej kolejnej walki na arenie międzynarodowej i zdobycia podium dla naszego kraju.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata


Koszt wyjazdu jest częściowo dofinansowany przez Ministerstwo Sportu. Suma, którą zawodnik musi uzbierać na wyjazd, to 6000 tysięcy złotych.

- Pomóżmy młodemu utalentowanemu zawodnikowi, by mógł spełniać swoje marzenia. Prosimy o pomoc w uzbieraniu kwoty, która jest potrzebna na wyjazd Valentina - mówią przedstawiciele klubu Utrecht Fight Gym Tychy.

Poniżej link do zbiórki:

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.