Wiadomości

  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 815

Pracowity tydzień tyskiej drogówki. Kolejni pijani kierowcy wyeliminowani z ruchu

Policja podsumowuje tydzień na tyskich drogach. Niestety zatrzymano kolejnych pijanych kierowców.

Pijany, alkohol, alkomat, policja, kontrola
fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


24 czerwca o godz. 04:15 na ulicy Poziomkowej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tychach zatrzymali 29-letniego mieszkańca Tychów, który kierował pojazdem marki Fiat będąc w stanie nietrzeźwości 0,54 mg/l, co daje ok. 1,15 promila.

25 czerwca policjanci WRD KMP Tychy zatrzymali 25-letnią mieszkankę Katowic, która kierując samochodem m-ki Mitsubishi Lancer stanie nietrzeźwości zjechała z drogi do przydrożnego rowu. Wynik badania 1,05mg/litr wydychanego powietrza - to ok. 2,2 promila.

27 czerwca około godz. 20:45 na ul. Katowickiej policjanci WRD KMP Tychy zatrzymali 37-letniego mieszkańca Katowic, który kierował samochodem Mercedes Sprinter w stanie nietrzeźwości. Wynik badania 1,41mg/litr, czyli ponad 2,95 promila!

29 czerwca około godz. 15:10 na ul. Budowlanych w Tychach policjanci zatrzymali 78-letniego mieszkańca Tychów, który kierował samochodem marki Skoda Fabia będąc w stanie nietrzeźwości - 0,75 mg/l (prawie 1,6 promila).

Postępowanie w powyższych sprawach prowadzi Komenda Miejska Policji w Tychach.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.