Wiadomości

  • 27 czerwca 2024
  • 29 czerwca 2024
  • wyświetleń: 711

Czołowy napastnik THL trafił do Trójkolorowych!

Dominik Paś będzie teraz zdobywał bramki dla GKS Tychy. 24- letni napastnik związał się z „Trójkolorowymi” dwuletnim kontraktem.

Dominik Paś
Dominik Paś · fot. GKS Tychy


Podczas Mistrzostw Światy Elity jego nazwisko pojawiło się w notesie kilku zagranicznych skautów. W ostatnich tygodniach znalazł się na celowniku innych polskich klubów, ale ostatecznie trafił do pięciokrotnych Mistrzów Polski. Jest czołowym graczem reprezentacji Polski, a w ubiegłym sezonie był najlepszym strzelcem swojego zespołu.

Ubiegły sezon dla wychowanka JKH GKS Jastrzębie był bardzo udany. W barwach swojego macierzystego klubu wystąpił w 53 spotkaniach. Zdobył w nich 17 bramek i zanotował 20 asyst. W trakcie Mistrzostw Świata w Ostrawie rozegrał 7 meczów, a w starciu z Francją wpisał się na listę strzelców. 24-letni napastnik praktycznie całe hokejowe życie był związany z Jastrzębiem. Wyjątkiem był tylko sezon 2021/2022, kiedy to reprezentował barwy czeskiego pierwszoligowca z Hawierzowa.

Nowy zawodnik „Trójkolorowych” rozpocznie przygotowania z zespołem już od poniedziałku.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.