Wiadomości

  • 30 czerwca 2024
  • 1 lipca 2024
  • wyświetleń: 970

Zostań wolontariuszem i wesprzyj zespół Trójkolorowych!

Interesujesz się piłką nożną, chcesz zdobyć cenne doświadczenie, poznać od kulis pracę w GKS-ie Tychy, by w przyszłości łatwiej związać swoją karierę z klubem sportowym? Zostań wolontariuszem Trójkolorowych, stań się jednym z Tyszan i poznaj zakamarki piłkarskiego świata.

Zostań wolontariuszem i wesprzyj zespół Trójkolorowych!
Zostań wolontariuszem i wesprzyj zespół Trójkolorowych! · fot. GKS Tychy


Jeśli jesteś pełnym pasji i zaangażowania uczniem lub studentem, choć nie tylko, chcesz wesprzeć dział marketingu i mediów, poznać od środka zasady funkcjonowania klubu piłkarskiego w każdym z obszarów - dołącz do zespołu GKS Tychy. - To dla Was chcemy jeszcze bardziej się rozwijać i poszerzać zakres wydarzeń związanych z dniem meczowym - mówią przedstawiciele klubu.

Pomożesz w jednym z kilku obszarów funkcjonowania klubu: w organizacji meczów i wydarzeń towarzyszących, w działaniach marketingowych i komunikacyjnych, w przebiegu dnia meczowego, w obsłudze technicznej, czy współpracy z działem biznesu i sprzedaży. To również możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i pasji w zakresie telewizji klubowej, grafiki czy fotografii.

Opisz krótko swoją osobę, zainteresowania i plany na przyszłość i wraz z telefonem kontaktowym oraz wskazaniem obszaru wolontariatu, który najbardziej Cię interesuje prześlij dane na maila: a.fila@kp-gkstychy.pl.

Z wybranymi osobami skontaktuje się osoba odpowiedzialna za projekt wolontariatu w KP GKS Tychy.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.