Wiadomości

  • 26 czerwca 2024
  • wyświetleń: 407

Alan „Łyżka” Łyszczarczyk zostaje w drużynie GKS Tychy!

Doświadczony środkowy zdecydował się na kontynuowanie przygody z GKS Tychy. Alan Łyszczarczyk z trójkolorowymi związał się kontraktem, który będzie obowiązywał do końca sezonu 2024/2025.

Alan Łyszczarczyk zostaje w GKS!
Alan Łyszczarczyk zostaje w GKS! · fot. GKS Tychy


Ubiegły sezon dla Łyszczarczyka rozpoczął się znakomicie. Popularny „Łyżka” stanowił o sile GKS Tychy i w barwach tyszan wywalczył Superpuchar oraz Puchar Polski. Podczas finału oraz półfinału Pucharu Polski Alan Łyszczarczyk trzykrotnie asystował przy golach kolegów (asysty przy golach Kaskinena, Jeziorskiego oraz Komorskiego - złoty gol).

W 29 spotkaniach sezonu zasadniczego „Łyżka” zgromadził na swoim koncie 44 punkty za 11 bramek oraz 33 asysty. Podczas fazy play off dołożył do swojego dorobku 8 asyst (podczas 13 spotkań).

Alan pokazał się również z dobrej strony podczas Mistrzostw Świata Elity, w których Polska w grupie B rywalizowała między innymi z USA, Szwecją czy Słowacją. Łyszczarczyk dla biało-czerwonych zdobył jedną bramkę oraz dwukrotnie asystował.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.