Wiadomości

  • 19 czerwca 2024
  • 22 czerwca 2024
  • wyświetleń: 10478

Nie udało się uratować życia młodej kobiety, która spadła z czwartego piętra

We wtorek 18 czerwca po godzinie 16.00 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o upadku z wysokości w budynku wielorodzinnym przy ul. Ch. de Gaulle'a 27. Ze zgłoszenia wynikało, że pod oknami budynku leży młoda kobieta (ok. 23 lata), której obrażenia wskazują na upadek ze znacznej wysokości.

Śmiertelny w skutkach upadek z wysokości
Śmiertelny w skutkach upadek z wysokości przy ul. de Gaulle'a - 18.06.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zadysponowane zostało pogotowie ratunkowe, policja oraz zastęp strażaków JRG Tychy. Po przybyciu na miejsce ratownicy przystąpili do reanimacji, a strażacy rozstawili parawan ochronny, który zapewniał swobodę działań ratowników medycznych.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili wstępnie, że młoda kobieta wypadła z balkonu na czwartym piętrze budynku. Niestety pomimo wysiłku ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych młodej kobiety.

Na miejsce zdarzenia wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Niestety nie wyklucza się, że było to samobójstwo. Policjanci KMP Tychy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności tej tragedii. Rodzinie i bliskim składamy Najszersze kondolencje.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.