Wiadomości

  • 12 czerwca 2024
  • 15 czerwca 2024
  • wyświetleń: 842

Mieszanka śmiechu i zabawy w spektaklu "Beczka śmiechu" - teatr uliczny w Cielmicach

Za nami:

W sobotę 15 czerwca o godzinie 15:00 Teatr na Walizkach opanuje ulicę Cielmicką w Tychach. Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowe widowisko w ramach projektu Teatr Uliczny przy Cielmickiej zgłoszony w Budżecie Obywatelskim na rok 2024. Spektakl "Beczka śmiechu" to mieszanka błyskotliwych gagów, zaskakujących zwrotów akcji i interakcji z publicznością. Wstęp wolny.

beczka śmiechu


Głównym motywem przedstawienia jest tytułowa beczka, z której aktorzy czerpią nieskończone pokłady humoru i rekwizytów używanych w codziennym życiu, które zostaną wykorzystane w sposób bardzo nieoczywisty. Widzowie mogą spodziewać się parodii cyrkowych akrobacji, tresury "dzikich zwierząt" i hipnotycznych pokazów. Nie zabraknie też wzruszeń - marionetka zakochana w kimś z publiczności złamie serce niejednej osobie. Uczucie nie spotyka się ze wzajemnością - a filigranowa postać, by mogła znów funkcjonować potrzebuje pomocy... Czyjej?

Spektakl ma przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i sami aktorzy - widzami. Żywiołowa akcja toczy się tutaj w rytm jazdy na monocyklu, a jej zwroty nie pozwalają nudzić się publiczności. To ona sama może współtworzyć spektakl.

"Beczka śmiechu" to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Dynamiczna akcja, lekka treść i wyjątkowe poczucie humoru aktorów porwą każdego widza. Spektakl doceniony został Główną Nagrodą na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006 roku.

Przedsmak spektaklu można zobaczyć tu:Teatr uliczny w Cielmicach organizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2024.

  • Mieszanka śmiechu i zabawy w spektaklu "Beczka śmiechu" - teatr uliczny w Cielmicach (Budżet Obywatelski)
  • Miejsce: Tychy Cielmice, boisko przy budynku przy ul. Cielmickiej 45 (w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Sprzętu Oświetleniowego ”ROSA”)
  • Data: sobota, 15 czerwca 2024 r., godz. 15:00
  • WSTĘP WOLNY

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj