Wiadomości

  • 21 maja 2024
  • 23 maja 2024
  • wyświetleń: 8915

Trenerzy odchodzą z GKS-u Tychy

W poniedziałek 20 maja klub piłkarski GKS Tychy poinformował o zmianach w sztabie szkoleniowym. Andrzej Bledzewski i Mateusz Surowiec odchodzą. Ich kontrakty nie zostaną przedłużone i nie będą oni brali już udziału w przygotowaniach zespołu w końcówce sezonu.

Trenerzy odchodzą z GKS-u Tychy
Mateusz Surowiec odchodzi z GKS-u Tychy · fot. GKS Tychy


Andrzej Bledzewski pojawił się w Tychach w czerwcu 2022 roku. Wówczas dołączył do sztabu szkoleniowego Dominika Nowaka, a kilka miesięcy później współpracował z Dariuszem Banasikiem „Bledza” był odpowiedzialny za pracę z bramkarzami i rozwój młodych golkiperów, którzy trenowali z pierwszą drużyną.

Trenerzy odchodzą z GKS-u Tychy
Andrzej Bledzewski odchodzi z GKS-u Tychy · fot. GKS Tychy


Przed startem tego sezonu sztab szkoleniowy został mocno przebudowany. W przeszłości w pierwszym zespole nie było trenera odpowiedzialnego za przygotowanie motoryczne, dlatego w letniej przerwie postanowiono to zmienić. Do zespołu Dariusza Banasika dołączył bowiem Mateusz Surowiec, który zajął się tym obszarem.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.