Wiadomości

  • 13 kwietnia 2024
  • 14 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 2336

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na przejeździe dla jednośladów

W piątek 12 kwietnia przed godziną 13.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną ścieżką rowerową na ul. Sikorskiego doszło do potrącenia rowerzysty przez kierującą samochodem osobowym marki KIA.

Potrącenie rowerzysty na przejeździe dla jednośladów - 12.04.2024 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwane zostało pogotowie oraz patrol policji. Przed przybyciem służb ratowników na miejsce z pomocą rowerzyście pospieszyli świadkowie zdarzenia. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do szpitala na dokładną diagnostykę.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierująca Kią kobieta, wykonując manewr skrętu w prawo z al. Bielskiej w ul. Sikorskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzyście, doprowadzając do zdarzenia.

Działania na miejsce trwały około godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.