
Wiadomości
- 5 grudnia 2023
- 7 grudnia 2023
- wyświetleń: 5011
Tyska firma z branży odzyskiwania danych trzecia na świecie!
Tyska firma JKRecovery.pl zajmująca się odzyskiwaniem danych zdobyła trzecie miejsce w konkursie organizowanym przez producenta oprogramowania ACE Lab!

JKRecovery.pl to mała firma założona przez pasjonata, która swoją siedzibę ma właśnie w naszym mieście. Pan Jan, biorąc udział w konkursie, stworzył wideo, w którym wyjaśnił swoje podeście do odzyskiwania danych. W celu obniżenia kosztów klientowi końcowemu użył koszulki termokurczliwej. - Czasem trzeba trochę inwencji, aby odzyskać dane - komentuje.
Film można zobaczyć poniżej:
ACE Lab to producent oprogramowania do odzyskiwania danych z siedzibą w Czechach. Systemy, które opracowuje, są sprzedawane na całym świecie - w 129 krajach.
Więcej informacji o konkursie na: https://www.acelab.eu.com/news/winners-of-the-greatest-data-recovery-case-contest-2023
Loading...
ZOBACZ TAKŻE

W Tychach stanęły dwa warzywomaty!

Tychy coraz bliżej uruchomienia karty mieszkańca - dołącz do programu AZetka!

Tyskie wydaje Międzypokoleniowy Słownik Slangu - językowy pomost między pokoleniami

[ZDJĘCIA] Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości na Stadionie Miejskim

Ustronianka o poj. 3,001 litra wycofana ze sprzedaży. Są oświadczenia firmy i Kauflandu

Materiał partneraPrzełomowy wyrok w sprawie kredytu złotówkowego opartego o wskaźnik WIBOR
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
