Wiadomości

  • 24 maja 2023
  • 25 maja 2023
  • wyświetleń: 1515

Kolizja na skrzyżowaniu, Kobietę i dziecko przewieziono do szpitala

We wtorek 23 maja około godziny 14:40 na ul. Budowlanych przy skrzyżowaniu ulic Bocheńskiego i Begonii doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych marki Ford. Do szpitala przetransportowano kobietę i dziecko.

Kolizja na ul. Budowlanych przy skrzyżowaniu ulic Bocheńskiego i Begonii - 23.05.2023
Kolizja na ul. Budowlanych przy skrzyżowaniu ulic Bocheńskiego i Begonii - 23.05.2023 · fot. 112tychy.pl


W tył Forda Fiesta uderzył Ford Mondeo. Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Na czas działań ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca Forda Fiesta manewr skrętu w prawo w ul. Begonii, a kierowca Forda Mondeo nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w niego.

Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników medycznych. Dwie osoby (kobieta i dziecko) zostały przetransportowane do szpitala na dokładne badania. Po około godzinie działania na miejscu zostały zakończone.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.