Wiadomości

  • 21 kwietnia 2023
  • 22 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 2597

[ZDJĘCIA] Kolizja trzech aut z siedmioma pasażerami

W piątek 21 kwietnia około godziny 17:30 na ul. Katowickiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych.

Kolizja trzech aut z siedmioma pasażerami na ul. Katowickiej - 21.04.2023 · fot. 112tychy.pl


Kolizja miała miejsce w rejonie skrzyżowania z ul. Świerkową. W zdarzeniu brały udział: Volkswagen, Mercedes oraz Mazda. Pojazdami podróżowało łącznie siedem osób. Na czas działań pas w kierunku Katowic został zabalowany, a w miejscu zdarzenia wprowadzony został ruch wahadłowy. Do działań ratunkowych zadysponowane zostały: zastępy JRG Tychy, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzeni jest kierowca Mazdy, który nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył Mercedesa, który następnie uderzył w poprzedzającego go Volkswagena. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba podróżująca Mercedesem i po zaopatrzeniu na miejscu została ona przetransportowana do szpitala na dokładne badania.

Działania służb ratunkowych na miejscu trwały blisko trzy godziny. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.