Reklama

Wiadomości

  • 6 marca 2023
  • wyświetleń: 2512

Ponad 270 policjantów zabezpieczało sobotni mecz

Funkcjonariusze policji z regionu zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy i Zagłębie Sosnowiec w sobotę, 4 marca. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Tychów i kibiców - nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale w całym mieście. Spotkanie przebiegło spokojnie - relacjonuje tyska policja.W sobotę na Stadionie Miejskim w Tychach został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami GKS Tychy-Zagłębie Sosnowiec. Nad bezpieczeństwem blisko 2700 kibiców czuwało ponad 270 policjantów. W zabezpieczeniu sportowego widowiska udział brała także policja konna oraz przewodnicy z psami służbowymi.

Zabezpieczenie meczu GKS-u Tychy z Zagłębiem Sosnowiec - 04.03.2023 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Stróże prawa byli obecni w całym mieście, nie tylko w rejonie stadionu. Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice obiektu. Policjanci dbali, by każdy z fanów piłki nożnej bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie wrócił do domu. Na szczęście nie doszło do żadnych incydentów.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.