Wiadomości

  • 8 lutego 2023
  • wyświetleń: 1186

[FOTO] Dzielnicowi rozmawiali z dziećmi o swojej pracy

Dzielnicowi z Tychów odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Dąbrowskiego w Tychach, gdzie spotkali się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały o codziennej pracy policjanta.

Dzielnicowi rozmawiali z dziećmi o swojej pracy · fot. KMP Tychy


Tyscy dzielnicowi w ramach kampanii „Dzielnicowy bliżej nas” chętnie odwiedzają miejsca, w których mogą spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. Tym razem odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną przy ulicy Dąbrowskiego. Mł. asp. Jarosław Pituła oraz st. sierż. Rafał Kulpecki zaprezentowali dzieciom policyjny mundur, sprzęt wykorzystywany przy zabezpieczaniu imprez, a przede wszystkim opowiadali, na czym polega praca policjanta.

Najmłodsi otrzymali cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i z dużym zainteresowaniem zadawali pytania. Dzieci utwierdziły się również w przekonaniu, że policjanci to ich przyjaciele i w razie kłopotów zawsze mogą się zwrócić do nich o pomoc. Na koniec mundurowi otrzymali podziękowania.

BM / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.