Wiadomości

  • 19 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1432

Chcesz zostać wolontariuszem w schronisku? Zgłoś swoją kandydaturę

Kochasz zwierzęta, chcesz pomóc bezdomnym psiakom i kociakom? Chciałbyś zasilić grono wolontariuszy? Możesz to zrobić. Od dzisiaj rusza nabór do Wolontariatu przy Schronisku dla Zwierząt w Tychach.

zostań wolontariuszem
fot. TZUK


Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy złożyć osobiście w siedzibie Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43 lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem biuro@tzuk.tychy.pl. Zgłoszenia można przesyłać do 6 lutego.

Formularz dostępny jest TUTAJ.

O tym, kto może zostać wolontariuszem i jakie będą zadania dowiesz się z regulaminu dostępnego TUTAJ.

Uwaga!

Po upływie terminu możliwości wysłania zgłoszeń wnioski nie będą rozpatrywane. Komisja rekrutacyjna po zapoznaniu się ze wszystkimi wnioskami, skontaktuje się z wybranymi osobami, które następnie zostaną zaproszone na rozmowę. Po rozmowach i rozpatrzeniu wniosków komisja będzie kontaktować się z wybranymi osobami w celu podpisania porozumienia. Rozpatrywane będą wnioski WYŁĄCZNIE osób pełnoletnich.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.