Wiadomości

  • 2 stycznia 2023
  • wyświetleń: 4895

[FOTO] Ukradł barierkę. Szuka go policja

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży barierki ochronnej, do której doszło w Tychach przy alei Bielskiej. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Ukradł barierkę. Szuka go policja - zdjęcia z monitoringu · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży barierki ochronnej dokonanej przez trzech nieznanych sprawców, którzy w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego mienia użyli przemocy fizycznej wobec interweniujących mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce w dniu 26 listopada 2022 roku około godziny 03:00 w Tychach przy alei Bielskiej.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 18-20 lat, krótkie, jasne włosy, ubrany w zimową, ciemną kurtkę, pod kurtką ma założoną bluzę z kapturem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 80 lub na adres e-mail: kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.