tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2017

[WIDEO] Nowy nieoznakowany radiowóz policji patroluje DK1

Bielska drogówka od kilku dni dysponuje nowym nieoznakowanym radiowozem, którym patroluje drogę krajową nr 1 przelatującą także przez nasze miasto. Audi RS6 trafiło do bielskiego garnizonu w ramach współpracy policjantów z Polski i Niemiec.Audi RS6 z 2013 roku wyposażon jest w silnik o pojemności 4 litrów i moc 560KM. "Rodzinne kombi" będzie służyć do patrolowania dróg ekspresowych w Bielsku-Białej i okolicach. Ogromna moc daje możliwość wyeliminowania z ruchu drogowego piratów, którzy dotychczas za nic mieli przepisy ruchu drogowego.

Bardzo często dochodziło do sytuacji, że standardowe radiowozy nie dawały sobie rady ze sportowymi samochodami i motocyklami. Teraz nie powinno być z tym problemów. Na pokładzie Audi znajdują się dwie sprytnie ukryte kamery Videorapid 2a.

W miniony weekend towarzyszyliśmy policjantom z drogówki w trakcie patrolowania drogi krajowej nr 1. Funkcjonariusze zatrzymali m.in. kierowcę Mercedesa CLS i szofera Hondy S2000.

Nowy nieoznakowany radiowóz bielskiej policji · fot. bielsko.info

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.