tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2022
  • 22 października 2022

[ZDJĘCIA] Jarosław Kret gościem tyskiej Mediateki

Z Jarosławem Kretem, prezenterem pogody, dziennikarzem telewizyjnym, podróżnikiem, fotoreporterem i pisarzem spotkaliśmy się 19 października w Mediatece.

Reklama

Jarosław Kret gościem tyskiej Mediateki - 19.10.2022 · fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach


Jarosław Kret jest podróżnikiem, znanym „panem od pogody”, ale także człowiekiem z wielkim talentem oratorskim. Biblioteczną publiczność oczarował wspomnieniami i pokazem slajdów z dalekich wypraw na Madagaskar, Mauritius czy do Indii oraz przygotowaną specjalnie dla Tychów prognozą pogody.

Kluczem do sukcesu zawodowego Jarosława Kreta jest nieustanna chęć poznawania świata i ludzi, wnikliwa obserwacja rzeczywistości oraz prosty język przekazu. Jego gawęda, okraszona rodzynkami - ciekawostkami, ma być przyjemnością dla każdego słuchacza, widza, czytelnika.

Spotkanie zwieńczyła niespodzianka przygotowana przez gościa, który wszystkich przybyłych obdarował albumem „Moja Ziemia Święta” swojego autorstwa.

Spotkanie prowadził dziennikarz Marcin Michrowski.

ar / tychy.info

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.