Wiadomości

  • 29 września 2022
  • 15 października 2022
  • wyświetleń: 7052

[ZDJĘCIA] 800 osób na Tyskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości

We wtorek, 11 października na Stadionie Miejskim w Tychach odbyły się Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Uczestniczyło w nich blisko 800 osób na których czekało 45 pracodawców i ponad 840 miejsc pracy.

Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości 2022 - uczestnicy - 11.10.2022 · fot. Piotr Podsiadły / UM Tychy


W jednym miejscu można było zapoznać się z ofertami pracy, zasięgnąć informacji na temat rekrutacji do służb mundurowych, porozmawiać z doradcą zawodowym czy dowiedzieć się jak założyć własną firmę.

- Organizowane przez nas targi to idealna okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Swoje oferty przedstawiał także Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie i Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie. Pomoc oferowało także Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej - mówi Dorota Otok - dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach.

Organizatorami targów byli: Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

- Dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, pracodawcom życzę znalezienia kompetentnych pracowników, a poszukującym pracy, którzy dziś są tutaj z nami na targach - jak najlepszej i dobrze płatnej pracy - mówił Maciej Gramatyka - zastępca prezydenta Tychów ds. społecznych, otwierając Tyskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.