Wiadomości

  • 3 czerwca 2024
  • wyświetleń: 312

Nabór wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tychach ogłasza nabór wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach". Wnioski przyjmowane będą od 27 maja 2024 roku do odwołania.

spis powszechny, komputer, urzędnik, biznes, firma
Ilustracja · fot. pixabay.com


Powiatowy Urząd Pracy w ramach projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, priorytet FESL.05 Fundusze Europejskie dla rynku pracy, działanie FESL.05.01 aktywizacja zawodowa przez PUP zachęca do składania wniosków na jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Nabór kierowany jest wyłącznie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach, które znajdują się w trudnej sytuacji na rynku pracy tj.

  • osób po 55 roku życia,
  • osób z niepełnosprawnością po 30 roku życia.


Więcej informacji

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.