Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2022
  • wyświetleń: 877

Innowacyjny Energetycznie Samorząd - Tychy szóste

Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd. W drugiej edycji Tychy zajęły szóste miejsce. Czym się wyróżniamy?

Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd - 12.09.2022
Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd - 12.09.2022 · fot. UM Tychy


W poniedziałek, 12 września podczas VII konferencji naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju”, która odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej, rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs dla Jednostek Samorządu Terytorialnego na Najbardziej Innowacyjny Energetycznie Samorząd.

Miasto Tychy otrzymało wyróżnienie za projekt związany z zakupem taboru autobusowego i trolejbusowego m.in. (51 autobusów zasilanych CNG, 10 mikrobusów CNG) oraz przebudową zajezdni PKM Tychy.

Statuetkę Ignacego Łukasiewicza odebrała Bożena Nowak - naczelnik Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich w Urzędzie Miasta Tychy.

Oprócz Tychów w rankingu wyróżnione został m.in. Płońsk, Krosno, Michałowice i Rzeszów. Jak mówią sami organizatorzy (Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza we współpracy z Politechniką Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza oraz ze wsparciem Zakładu Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej): Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju” to jedno z najważniejszych w kraju spotkań branży energetycznej, miejsce prezentacji koncepcji, a także dyskusji naukowych i eksperckich.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Tychach" podaj