Wiadomości

  • 6 września 2022
  • wyświetleń: 2173

Potrącenie dziecka i dwie kolizje w weekend w Tychach

W miniony weekend doszło do potrącenia dziecka na ulicy Skalnej w Tychach. Ponadto, jak podaje portal 112Tychy, na skrzyżowaniu ul. Chałupniczej i Nizinnej oraz na ul. Katowickiej odnotowano kolizje.

Potrącenie dziecka na ul. Skalnej - 3.09.2022 · fot. 112Tychy


W sobotę, 3 września po godzinie 19.00 na ul. Skalnej doszło do potrącenia dziecka przez samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: ZRM, zastępy KM PSP/JRG Tychy oraz policja. Na czas działań ruch został częściowo ograniczony. Dziecko trafiło pod opiekę ratowników medycznych. Do zdarzenia doszło na wewnątrzosiedlowej uliczce, gdzie zlokalizowane są parkingi. Dokładne okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci KMP Tychy.

KOLIZJA DWÓCH OSOBÓWEK NA SKRZYŻOWANIU UL. CHAŁUPNICZA - NIZINNA
Kolizja osobówek na skrzyżowaniu ul. Chałupniczej i Nizinnej - 4.09.2022 · fot. 112Tychy


W niedzielę, 4 września około godziny 11.00 na skrzyżowaniu ul. Chałupniczej i Nizinnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu brały udział Chrysler oraz Opel. Na szczęście osoby podróżujące pojazdami nie doznały obrażeń. Na miejsce zdarzenia wezwane zostały patrol policji oraz zastęp KM PSP/JRG Tychy. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Opla, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej Chryslerem doprowadzając do zdarzenia. Działania służb na miejscu trwały około godziny.

KOLIZJA DWÓCH OSOBÓWEK NA SKRZYŻOWANIU UL. CHAŁUPNICZA - NIZINNA
Kolizja osobówek na skrzyżowaniu ul. Chałupniczej i Nizinnej - 4.09.2022 · fot. 112Tychy


Również 4 września około godziny 14.00 na ul. Katowickiej w rejonie skrzyżowania z ul. Zwierzyniecką doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W tył Forda uderzyło Audi. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji oraz zastęp KM PSP/JRG Tychy. Przez blisko godzinę na pasie w kierunku browaru występowały utrudnienia w ruchu. Dodatkowo na miejsce wezwany został ZRM. Pod opiekę ratowników medycznych trafiło dziecko podróżujące Fordem. Na szczęście nie doznało ono poważniejszych obrażeń i po przebadaniu postało na miejscu. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

Kolizja na ul. Katowickiej - 4.09.2022 · fot. 112Tychy

ups / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.