Wiadomości

  • 5 września 2022
  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 1243

Spotkanie z podróżnikiem w Mediatece: Michał Cessanis

Za nami:

W środę, 7 września w tyskiej Mediatece odbędzie się spotkanie z Michałem Cessanisem - dziennikarzem podróżniczym, z którym odwiedzimy pięć stron świata. Początek o godz. 18:00.

Michał Cessanis
Michał Cessanis · fot. Michał Cessanis / Facebook


Michał Cessanis jest pasjonatem podróży. Choć jego stopy stanęły niemal na wszystkich kontynentach (oprócz Antarktydy), serce szczególnie upodobało sobie Azję, zwłaszcza Chiny, Indonezję, Wietnam i Sri Lankę. Wrażeniami z wypraw, ale też pomysłami, jak podróżować dobrze i tanio, dzieli się z czytelnikami, widzami, słuchaczami. Michał Cessanis zawodowo związany jest z portalem „Na walizkach” (jako redaktor naczelny), magazynem „National Geographic” (jako zastępca redaktora naczelnego) oraz redakcją „Dzień Dobry TVN” (jako autor telewizyjnej serii podróżniczej „48 godzin”). W swoim dorobku ma również książki „Opowieści z pięciu stron świata” i „Made in China”.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Marcin Michrowski.

Spotkanie z podróżnikiem w Mediatece: Michał Cessanis

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.