Wiadomości

  • 14 marca 2022
  • wyświetleń: 1113

Sportowe wyróżnienia prezydenta miasta - zgłoś kandydata

Jeśli jesteś pod wrażeniem dokonań sportowych mieszkańca naszego miasta lub doceniasz wysiłek wkładany w działalność sportową tyskiego trenera lub działacza, zgłoś jego kandydaturę i pomóż mu w zdobyciu sportowego wyróżnienia Prezydenta Miasta Tychy!

Jak to zrobić? Wybierz kandydata, którego nominujesz za wybitne osiągnięcia sportowe lub szczególną aktywność sportową w minionym roku lub za całokształt jego dokonań w dziedzinie sportu. Przeczytaj szczegółowy regulamin oraz pobierz wniosek, a następnie wypełnij go i dostarcz do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy (al. Niepodległości 49) w zamkniętej kopercie, zaadresowanej na Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą.

Na zgłoszenia miasto czeka do 31 marca 2022 roku. Oceny wniosków dokona Kapituła Wyróżnień, a wyróżnienia przyznane zostaną podczas uroczystej gali.

tyska gala sportu

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.