Wiadomości

  • 30 stycznia 2022
  • 18 lutego 2022
  • wyświetleń: 2650

Nauka jazdy na łyżwach również przy ul. Brzozowej

MOSiR oraz Miasto Tychy zapraszają na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci w ramach Budżetu Obywatelskiego, które odbywają się na lodowisku sezonowym przy ul. Brzozowej.

Nauka jazdy na łyżwach również przy ul. Brzozowej
Nauka jazdy na łyżwach również przy ul. Brzozowej · fot. MOSiR Tychy


Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Mogą w nich uczestniczyć dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać strój (kask, rękawiczki, łyżwy) zgodny z regulaminem lodowiska sezonowego. Brak kasku lub rękawic skutkował będzie niedopuszczeniem do korzystania z zajęć.

Zajęcia mają na celu naukę jazdy na łyżwach, poprawę techniki jazdy oraz polepszenie samopoczucia poprzez regularny ruch.

Harmonogram zajęć:

WTOREK
wejście 16.15 - 17.15 wyjście

CZWARTEK
wejście 16.15 - 17.15 wyjście

PIĄTEK
wejście 15.00 - 16.00 wyjście

NIEDZIELA
wejście 8.00 - 9.00 wyjście

W podanych godzinach lodowisko sezonowe przy ul. Brzozowej zostanie podzielone na dwie części:

  • środkowa - wydzielona pachołkami dla uczestników zajęć,
  • skrajna - dla pozostałych uczestników ślizgawki, zostanie wyznaczony tor do jazdy w rejonie band lodowiska.


Organizator zajęć apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i bezpieczeństwa oraz nie wyjeżdżanie poza wyznaczony tor w podanych godzinach. Brak stosowania się do prośby może skutkować wyproszeniem uczestnika z tafli lodowej przez obsługę lodowiska sezonowego.

Regulamin zajęć można znaleźć na stronie: https://mosir.tychy.pl/artykul/867/nauka-jazdy-na-lyzwach-rowniez-przy-ul-brzozowej

Bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach dla dzieci do 10. roku życia są prowadzone również na lodowisku na Paprocanach.

lodowisko szkółka

ar / tychy.info

źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.