Wiadomości

  • 27 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2108

[ZDJĘCIA] Kolizja 4 osobówek. Sprawca nietrzeźwy

W środę, 26 stycznia około godziny 18:50 na ul. Mikołowskiej przed skrzyżowaniem z ul. Katowicką i ul. Oświęcimską doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów osobowych. Sprawca kolizji był nietrzeźwy.

Kolizja 4 osobówek na ul. Mikołowskiej. Sprawca nietrzeźwy - 26.01.2022 · fot. 112tychy.pl


W zdarzeniu brały udział: VW, Fiat, Opel oraz Ford. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji oraz zastęp tyskiej straży pożarnej. Na czas działań prawy pas w kierunku Bierunia został częściowo przyblokowany. Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów jak i relacji uczestników zdarzenia wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca Volkswagena, który nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w znajdującego się przed nim Fiata, a ten następnie uderzył w Opla, który uderzył w Forda. Jak się okazało podczas wykonywania czynności kierowca VW wydmuchał 0,64mg/l (1,34 promila).

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do tyskiej komendy policji. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.