Wiadomości

  • 19 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2483

MZ: wprowadzamy pracę zdalną w administracji publicznej

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że tam, gdzie to możliwe, zostanie wprowadzone przejście na pracę zdalną w administracji publicznej.

MZ: wprowadzamy pracę zdalną w administracji publicznej
MZ: wprowadzamy pracę zdalną w administracji publicznej · fot. Ministerstwo Zdrowia


- Dzisiejsze statystyki dotyczące COVID19 są bardzo poważne. Nie tylko wkroczyliśmy w 5 falę, ale prognozujemy, że będzie ona się bardzo dynamicznie rozwijała. Mamy 30 586 nowych i potwierdzonych przypadków koronawirusa. Ten wynik jest większy niż statystyki monitorowane podczas 4 fali na jesieni ubiegłego roku - mówił podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski.

- Ten scenariusz, który się realizuje, przy wyniku ponad 30 tys. przypadków, jest bardzo niebezpieczny i wymaga bardzo odpowiedzialnej postawy. Musimy ściśle zachowywać zasady DDM - dodał członek rządu, który zakomunikował także, że tam, gdzie to możliwe, wprowadzona zostaje praca zdalna w administracji publicznej. - Będziemy apelować do wszystkich pracodawców, którzy mają możliwość wdrożyć bez przeszkód pracę zdalną, aby to zrobili - podkreślił Niedzielski.

Według dzisiejszego raportu Ministerstwa Zdrowia w ciągu ostatniej doby w całej Polsce stwierdzono 30 586 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego 4647 w województwie śląskim.

mp / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj