Wiadomości

  • 4 stycznia 2022
  • 14 stycznia 2022
  • wyświetleń: 8245

[ZDJĘCIA] Zatankował za blisko tysiąc złotych i uciekł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży paliwa na jednej ze stacji paliw przy ulicy Przemysłowej. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem kradzieży proszone są o pilny kontakt z policją.

Zatankował za blisko tysiąc złotych i uciekł
Zatankował za blisko tysiąc złotych i uciekł · fot. KMP Tychy


Zdarzenie miało miejsce w dniu 29 listopada 2021 roku na stacji paliw przy ulicy Przemysłowej w Tychach. Nieznany sprawca zatankował na blisko tysiąc złotych i odjechał, nie uiszczając rachunku.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Zatankował za blisko tysiąc złotych i uciekł
Zatankował za blisko tysiąc złotych i uciekł · fot. KMP Tychy


Rysopis: Mężczyzna w wieku około 40-50 lat, średniej budowy ciała, noszący okulary korekcyjne, ubrany w odzież koloru ciemnego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.