Wiadomości

  • 30 października 2021
  • wyświetleń: 1339

[FOTO] Dwie solidne kraksy na tyskich drogach

W piątek, 29 października na drogach w Tychach doszło do dwóch solidnych kraks z udziałem w sumie sześciu samochodów. Pierwsza z nich miała miejsce na ulicy Budowlanych przy ZDZ, druga - na ulicy Oświęcimskiej (DK-44).

Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Budowlanych przy ZDZ - 29.10.2021 · fot. 112tychy.pl


Około godziny 13.00 przy wyjeździe z ZDZ na ul. Budowlanych doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W bok hondy jadącej ulicą Budowlanych uderzyło renault, którego kierowca chciał włączyć się do ruchu. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy zostały w znacznym stopniu uszkodzone, co skutkowało koniecznością ich odholowania przez pomoc drogową. Sprawcę zdarzenia pracujący na miejscu mundurowi ukarali mandatem karnym.

Zderzenie czterech samochodów na ul. Oświęcimskiej (DK-44) - 29.10.2021 · fot. 112tychy.pl


Z kolei godzinę później na ul. Oświęcimskiej (DK-44) w rejonie skrzyżowania z ul. Urbanowicką doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów: chevroleta, skody, forda i renault. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji. Przed przyjazdem stróżów prawa kierowcy usunęli swoje pojazdy z pasa drogowego na pobliską zatokę przystankową. Z ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że sprawcą zdarzenia był kierowca renault, który nie zachował ostrożności i odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

mp / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.