Wiadomości

  • 21 września 2021
  • 8 października 2021
  • wyświetleń: 3363

Charytatywne treningi biegowe na Paprocanach na rzecz Zuzi i Filipka!

Za nami:

Mirosław Bauer i Michał Piech zapraszają na biegowe treningi w plenerze - nad Jeziorem Paprocańskim. 100% dochodu z tej akcji trafi do potrzebujących dzieci - Filipka Cholewy z Jankowic oraz Zuzi Polak z Pawłowic.

trenujemy dla zuzi i filipka


- Jeśli jesteś osobą, która kocha ruch, biega, chce zacząć biegać lub ma ochotę się troszkę rozruszać po całym dniu pracy, a przy okazji chce pokazać swoje wielkie dobre serce, to zapraszamy do nas - zachęcają organizatorzy - trener personalny Mirosław Bauer oraz pszczyński biegacz Michał Piech, który dla Filipka zrealizował wiosną i latem dwie duże wyprawy w Sudetach oraz nad Bałtykiem. Pisaliśmy o nich w artykułach: [WIDEO] Michał Piech przebiegł Główny Szlak Sudecki dla Filipka oraz [WIDEO, FOTO] Michał Piech przebiegł wybrzeże dla Filipka.

W każdy wtorek i piątek od 5 do 29 października o godzinie 18.00 wszyscy chętni biegacze będą spotykać się na boisku do koszykówki na Paprocanach. Na początek zostanie przeprowadzona rozgrzewka motoryczna, trenerzy wykonają z Wami część główną treningu (dobiorą odpowiednią wersję ćwiczeń pod każdego uczestnika) oraz zadbają o relaks mięśni w części końcowej.

- Teren jest duży i daje sporo możliwości, więc na pewno nie będziecie się z nami nudzić - zapewniają organizatorzy.

Całkowity koszt uczestnictwa w treningach to 100 zł i warunkiem przystąpienia do wspólnych zmagań treningowych jest pokazanie nam imiennego potwierdzenia przelewu z dopiskiem "TRENING Z SERCEM" na jedno tych dzieci lub rozłożenie kwoty po połowie na oboje. Każda przelana dodatkowa złotówka będzie oznaką Waszego dobrego serca.

- Powiadamiajcie znajomych, bo im jest nas więcej, tym większą pomoc i serce możemy okazać potrzebującym dzieciom - zachęcają Michał Piech i Mirosław Bauer.

Filip Cholewa
Filip Cholewa · fot. Załoga Filipka kontra SMA / Facebook

zuzanna polak
Zuzanna Polak · fot. archiwum rodzinne


Więcej o Filipku Cholewie, który walczy z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni i Zuzi Polak, u której latem tego roku wykryto raka kości na stronach:

https://www.siepomaga.pl/filip-sma
https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/zuzanna-polak/

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/458295822082972

trenujemy dla filipka i zuzi

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.