Wiadomości

  • 17 września 2021
  • 19 września 2021
  • wyświetleń: 2564

Rodzinka rządzi: seanse z konkursami 18 i 19 września

Za nami:

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Dla naszych czytelników mamy do rozdania zaproszenia dla dwóch osób na seanse w sobotę i niedzielę o godz. 12.30 w katowickim Kinie Helios! Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytania!

rodzinka rządzi


Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek, Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest bogatym prezesem.

Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super-inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taki jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest - ta-da! - tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.

Czas trwania filmu: 1 godz. 47 min.

Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

Konkurs


KonkursSeanse w repertuarze:
https://www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/21461/RODZINKA-RZADZI%3A-seanse-z-konkursami-18-i-19-wrzesnia

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.