Wiadomości

  • 13 września 2021
  • wyświetleń: 4351

Kino samochodowe pod Żyrafą: Skazany na bluesa

W piątek, 17 września o godzinie 19.30 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne Kino Samochodowe pod Żyrafą - obejrzymy film "Skazany na bluesa" J. Kidawy-Błońskiego.

skazany pod żyrafą


Przed nami kolejne z wrześniowych wydarzeń poświęconych bluesowi i postaci Ryśka Riedla. Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich skazanych na bluesa i wszystkich tyszan na ostatnie Kino Samochodowe (a może i motocyklowe?) w tym sezonie.

"Skazany na bluesa" - słodko-gorzka historia Ryśka Riedla w dobrze znanych tyszanom miejscach. Zobacz film, przenieś się ponad 30 lat wstecz i zobacz Tychy z ubiegłego wieku w czasie, gdy właśnie w naszym mieście rozkwitał blues, a smak wolności podszywał działania młodych ludzi. Zobacz blaski i cienie życia i twórczości Ryszarda Riedla, a to wszystko z muzyką zespołu Dżem w tle filmu w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego.

Kino samochodowe pod Żyrafą: Skazany na bluesa
17 września, godz. 19:30,
Park Miejski Solidarności ul. Edukacji, Tychy,
Wjazd wolny!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
UWAGA! Pokaz tylko dla widzów w samochodach lub na motocyklach z radiem.

Jak wygląda Kino Samochodowe?  • Kino samochodowe to propozycja wyłącznie dla osób posiadających samochód z radiem ze względu na sposób organizacji wydarzenia (transmisja dźwięku),
  • Teren placu w Parku Miejskim Solidarności jest ograniczony - obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy",
  • Uczestnicy zobowiązują się do stosowania do wytycznych obowiązujących podczas kina samochodowego, regulowanych zasadami MKiDN,
  • Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu wydarzeń Miejskiego Centrum Kultury w Tychach dostępnego na http://www.kultura.tychy.pl.


Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego aktualne w dniu projekcji filmu.

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj